Opravy noteboků SONY VAIO

Počítač nebo notebook, stejně jako jakékoliv jiné zařízení, se někdy porouchá. Důvody bývají různé. V počítači je mnoho desek plošných spojů a integrovaných obvodů. Pokud se porouchá i ten nejmenší kondenzátor, počítač může zcela přestat pracovat nebo se bez přestání restartovat anebo jen velice pomalu reagovat na příkazy. Náš tým profesionálních a certifikovaných techniků se zabývá opravami, zejména notebooků a počítačů značky Sony, stejně jako opravami hardware většiny světoznámých výrobců za rozumné ceny. Opravy se provádí u vás doma nebo v naší kanceláři, která se nachází v Praze. Sony nabízí širokou škálu notebooků, počítačů, tabletů a dalších zařízení, které vám pomohou dosáhnout svého maximálního potenciálu.

servis-notebooku-sony-vaio

Servis počítačů SONY provádíme rychle a kvalitně

Servisní středisko comfix nabízí širokou škálu služeb, týkajících se oprav notebooků Sony Vaio.

Výborná kvalita a rychlost. Jakékoliv opravné práce jsou prováděny za použití speciálního vybavení, určeného k tomuto účelu. Po dokončení servisu Sony se provádí závěrečná kontrola práceschopnosti notebooků, proto si můžete být jisti, že jeho funkčnost je stoprocentně obnovena.

Přineste svůj notebook Sony k nám, bez ohledu na to, co se s ním stalo. Dokonce i když Vám v jiných servisních střediscích odmítli provést opravu, my ho oživíme. Rychle a kvalitně provedeme komplexní diagnostiku a opravu notebooku. Řešení tohoto problému nelze odkládat ani o jeden den.

Oprava a výměna vadné nebo prasklé LCD obrazovky notebooku SONY

Naší specializací je výměna a oprava vadné nebo prasklé LCD obrazovky v Praze. Oprava obrazovky notebooku je široce nabízená služba v našem servisním centru comfix. Zpravidla přestává LCD displej pracovat v důsledku mechanického poškození nebo v případě proniknutí vlhkosti do obrazovky. Může se také stát, že se na zobrazovací matici objeví vadné pixely nebo pruhy. Servisní středisko comfix opraví notebook Sony nebo vymění LCD display počítače na profesionálním vybavení, rychle a kvalitně.

Typické poruchy obrazovek notebooků:
• mechanické poškození LCD obrazovky notebooku;
• rozbité podsvícení (slabě rozeznatelné vyobrazení na displeji);
• rozbitý měnič displeje (obrázek je sotva vidět);
• rozbitá smyčka obrazovky (obrázek je, ale s poruchami).

Zvlášť je potřeba zmínit netbooky Sony. Výměna LCD obrazovky netbooku co do složitosti práce není zásadně odlišná od výměny u větších modelů. Ale náklady na výměnu obrazovky netbooku jsou nižší díky menší velikosti a díky nižší ceně samotné matice.

Ceny oprav notebooků SONY

Ve společnosti comfix děláme vše pro to, abychom minimalizovali ceny na servis notebooku Sony. Pokud je to možné – vyměňujeme jednotlivé integrované obvody, a nikoliv drahé osazené celé desky, všechny náhradní díly dostáváme přímo od výrobce, díky čemu je možné výrazně snížit náklady na opravu notebooku.

Opravy notebooků – to je složitý technologický proces, který zahrnuje celou řadu činností, zacílených na řešení problémů. Proto tuto práci provádí profesionálové, kteří neustále zvyšují svojí kvalifikaci, používají speciální vybavení a originální náhradní díly, doporučené výrobcem.

Provádíme servis a opravy počítačů SONY

Dokončení opravy v ten samý den
Kontrola všech komponentů
Originální díly vysoké kvality