Servis Apple iPhone

Pro každého majitele iPhonu je důležitá bezporuchová činnost přístroje. Smartfony ot Applu si vybírají jejich uživatelé na celém světě především pro jejich jednoduchost, snadné používání, kvalitní fungování, kompaktnost přístroje a jeho programového vybavení, ochranu dat nebo spolehlivost. Ale u každé techniky se objevují poruchy. Jejich odstranění, jednoduše řečeno oprava, je náš profil. Jsme vždy připraveni pomoci vrátit zákazníkovi opravený smartfon.

Opravy iPhone 4 / 4s / 5 / 5c / 5s / 6 / 6s / SE / 7 / 8 / X

Jaké modely opravujeme?
Modelovou řadu smartfonů společnosti Apple doplňujeme každým rokem a všechny tyto modely je dříve nebo později nutné opravit. Inženýři sítě servisních center «Comfix» provádějí opravy iPhonů těchto typů:
iPhone 4 / 4S (A1332, A1349, A1387)
iPhone 5 / 5C / 5S (A1428, A1429, A1456, A1507, A1529, A1532, A1453, A1457, A1530, A1533)
iPhone 6 / 6S / 6 Plus / 6S Plus (A1549, A1586, A1522, A1524, A1633, A1688, A1691, A1634, A1687, A1690)
iPhone SE (A1662, A1723, A1724)
iPhone 7 / 7 Plus
iPhone 8 / 8 Plus iPhone X

Oprava a výměna vadné nebo prasklé LCD obrazovky Apple iPhone

Většinu potřebných náhradních dílů máme na skladě. V případě částí k iPhone 3G/3GD je však nutné si jejich dostupnost ověřit telefonicky v kontaktním centru.

Jak vznikají poruchy?

Na základě našich zkušeností s velkým množstvím oprav iPhonů v síti servisních center inženýři našli několik základních příčin poruch.

  • — mechanické příčiny: pády, deformace, nárazy, použití SIM karty nevyhovujícího rozměru
  • — programové příčiny: odpojení v průběhu firmwaru, špatná konfigurace speciálních funkcí
  • — přírodní vlivy: polití tekutinou, zvlhčení, přehřátí
  • — špatné používání: nabíjení nekvalitní nabíječkou nebo synchronizačním kabelem

Jaké poruchy odstraníme během 45 minut?

Všechny výše uvedené poruchy můžeme odstranit. Před započetím práce inženýr provádí bezplatnou diagnostiku přístroje s cílem objevit všechny závady. Modulární oprava v trvání do 45 minut se provádí přímo v servisním centru. Co můžeme udělat v tomto čase?

  • — výměna displejového modulu (sklo, senzor, displej)
  • — výměna vnitřních dílů (tlačítko zámku a hlasitosti, mikrofon, nabíjecí konektor)
  • — výměna komponentů (kamera, akumulátor, reproduktor)
  • — oprava softwarového vybavení (firmware, záloha dat)
  • — vyjmutí zaseklé SIM — karty, instalace ochranné pásky

Co nelze odstranit během 45 minut

Jsou rovněž takové poruchy, u kterých opravy mohou trvat 3 — 5 dnů. Jedná se např. o chyby na základní desce, výměna kontrolky nabíjení, audiokodek, modulu wi — fi, očištění desky po polití a také odstranění poškozeného obalu. Tyto poruchy vyžadují použití speciálního diagnostického či pájecího zařízení, dodržování pravidel požární bezpečnosti a bezpečnosti práce. Proto se tyto činnosti provádějí v našem inženýrském oddělení a potřebují více času k nápravě.

Ceny oprav IPhone

Ve společnosti comfix děláme vše pro to, abychom minimalizovali ceny na servis Apple Iphone. Pokud je to možné – vyměňujeme jednotlivé integrované obvody, a nikoliv drahé osazené celé desky, všechny náhradní díly dostáváme přímo od výrobce, díky čemu je možné výrazně snížit náklady na opravu IPhone

Opravy IPhone – to je složitý technologický proces, který zahrnuje celou řadu činností, zacílených na řešení problémů. Proto tuto práci provádí profesionálové, kteří neustále zvyšují svojí kvalifikaci, používají speciální vybavení a originální náhradní díly, doporučené výrobcem.

Záruka a originální náhradní díly

Jednou z předností opravy iPhonu ve firmě «Comfix» je poskytnutí záruky na veškerou práci a náhradní díly po dobu 6 měsíců. Výjimku tvoří technika poškozená vlhkostí nebo tekutinou a rovněž s následky pádu. V zemích, kde existuje oficiální záruka Apple, smartfon neopravují, ale vyměňují nový za poškozený. Z tohoto důvodu společnost Apple nevyrábí náhradní díly pro své výrobky. Všechny náhradní díly, které používáme při opravě Vašeho telefonu jsou vysoce kvalitní kopie originálů, na které podobně jako na práci poskytujeme 6 — měsíční záruku.

Dokončení opravy v ten samý den
Kontrola všech komponentů
ORIGINÁLNÍ DÍLY VYSOKÉ KVALITY