Servis smartfonu

Opravy smartfonů   Kompaktní, mobilní, nenahraditelné, multifunkční — tyto a ještě další desítky slov můžeme říci o soustavných obyvatelích našich kapes a tašek — telefonech. Každým rokem jsou vybaveny novými možnostmi, které nám umožňují nejen hovořit, ale také fotografovat, hrát si, využívat sociální sítě a také GPS navigaci. Představují naše nezaměnitelné kamarády a pro mnohé lidí životní nutnost. Zároveň začínáme chápat jistou důležitost našich telefonů pouze tehdy, když se porouchají a přestanou nám plnit nezbytné funkce.Jaké druhy služeb nabízíme?»Comfix» je jedna z největších sítí servisních center specializující se na opravy a drobnou bytovou techniku v Praze. Porucha nebo přerušení práce Vašeho smartfonu bude odstraněna, pokud se obrátíte na naše oddělení. Opravujeme telefony s nejrůznějšími operačními systémy — Android, iOS, Windows Phone. Zde je seznam nabízejících služeb:- oprava dynamiky a mikrofonu- řešení problémů se sítí (nelze ji najít, ztrácí se)- diagnostika příčin sekání se telefonu a jeho náprava- řešení problémů spojených s nabíjením- oprava a výměna dotykové obrazovky- oprava a výměna krytu- čištění v případě polití přístroje- firmware   Cena se určuje individuálně v závislosti na charakteru poškození, modelu Vašeho smartfonu a nutnosti použití náhradních dílů (např. výměna dotykové obrazovky).Pracujeme s přístroji různých výrobců (HTC, Sony, Samsung, Nokia a další)

Opravy smartfonu SAMSUNG / LG / NOKIA / HUAEWEI

Výhody našeho servisního centra   Oddělení «Comfix» lze snadno najít na mapě. Jsou umístěny v snadné dostupnosti od stanic metra a zastávek autobusů. Naše služby však nejsou omezeny pouze na Prahu. Obyvatelé jiných míst můžou také poslat svůj telefon na opravu, když se obrátí na nejbližší oddělení Nové pošty.Kromě toho nabízíme ještě:- šestiměsíční záruku na všechny druhy služeb a oprav- přijatelné ceny a různé způsoby platby (hotově, kartou, převodem)- možnost online monitoringu průběhu opravy přes speciální službu na internetové stránce- platíte pouze v případě úspěšně provedené práce

Oprava a výměna vadné nebo prasklé LCD obrazovky smartfonu SAMSUNG / LG / NOKIA / DOOGEE / HUAEWEI

Navštivte kterékoli z našich oddělení a dostane se Vám bezplatné konzultace o příčině poruchy Vašeho smartfonu. Náhradní díly se objednávají již dopředu, proto na ně nemusíte čekat. My se s Vámi spojíme v průběhu provádění expresní opravy.

Důvěřujte mistrům svého řemesla   Servisní centrum «Comfix», který se již stal známým také mimo Prahu, v nejkratším možném čase zde opraví Váš telefon. Pokud se obrátíte na nás, svěříte svůj přístroj našim zkušenostem a profesionalitě, což se rozhodně projeví na výsledku!

Ceny oprav smartfonu

Ve společnosti comfix děláme vše pro to, abychom minimalizovali ceny na servis smartfonu. Pokud je to možné – vyměňujeme jednotlivé integrované obvody, a nikoliv drahé osazené celé desky, všechny náhradní díly dostáváme přímo od výrobce, díky čemu je možné výrazně snížit náklady na opravu smartfonu.

Opravy smartfonu – to je složitý technologický proces, který zahrnuje celou řadu činností, zacílených na řešení problémů. Proto tuto práci provádí profesionálové, kteří neustále zvyšují svojí kvalifikaci, používají speciální vybavení a originální náhradní díly, doporučené výrobcem.

Dokončení opravy v ten samý den
Kontrola všech komponentů
Originální díly vysoké kvality