Servis notebooků a počítačů MSI

Servisní středisko poskytuje opravy jakéhokoliv zařízení MSI. Umíme opravit jakoukoliv závadu vašeho notebooku. Opravna se nachází v Praze (Česká republika). Oprava notebooků v Praze nebude trvat déle než tři dny, často se nám daří opravu provést během jednoho dne. Na obnovu práceschopnosti gadgetů je obvykle potřeba od patnácti minut do dvou hodin.

Záruka. Jsme si natolik jistí kvalitou náhradních dílů pro notebook MSI a dokonalostí technologie provádění opravárenských operací, že jsme ochotni poskytnout tu nejdelší záruku na opravená zařízení. Záruční doba je závislá na charakteru opravy, druhu použitých dílů a je v rozmezí od šesti měsíců do dvou let.

SERVIS-NOTEBOOKU-MSI-OPRAVY-POCITACU

Rychlé a levné opravy MSI v Praze

Originální náhradní díly. Používáme výhradně certifikované náhradní díly, které jsou neustále k dispozici na našem skladu. Proto nebudete muset čekat na dodávku náhradních dílů pro provedení opravných prací s zařízením společnosti MSI.

Výborná kvalita. Jakékoliv opravné práce jsou prováděny za použití speciálního vybavení, určeného k tomuto účelu. Po dokončení opravy se provádí závěrečná kontrola práceschopnosti zařízení, proto si můžete být jisti, že jeho funkčnost je stoprocentně obnovena.

Zkušení pracovníci. Naši technici povinně absolvují specializované školení, ukončené zkouškou a certifikací, díky čemu je prakticky vyloučena jakákoli chyba během oprav zařízení MSI v Praze (Česká republika).

Oprava a výměna vadné nebo prasklé LCD obrazovky notebooku MSI

Naší specializací je výměna a oprava vadné nebo prasklé LCD obrazovky v Praze. Oprava obrazovky notebooku je široce nabízená služba v našem servisním centru comfix. Zpravidla přestává LCD displej pracovat v důsledku mechanického poškození nebo v případě proniknutí vlhkosti do obrazovky. Může se také stát, že se na zobrazovací matici objeví vadné pixely nebo pruhy. Servisní středisko comfix opraví nebo vymění LCD display počítače na profesionálním vybavení, rychle a kvalitně.

Typické poruchy obrazovek notebooků:
• mechanické poškození LCD obrazovky notebooku MSI;
• rozbité podsvícení (slabě rozeznatelné vyobrazení na displeji);
• rozbitý měnič displeje (obrázek je sotva vidět);
• rozbitá smyčka obrazovky (obrázek je, ale s poruchami).

Naše opravna v Praze (Česká republika) provádí opravy jakýchkoliv poruch. Jsme připraveni vyměnit vadné díly, reinstalovat software, plně obnovit práceschopnost gadgetu.

Ceny oprav MSI

Ve společnosti comfix děláme vše pro to, abychom minimalizovali ceny na servis notebooků MSI. Pokud je to možné – vyměňujeme jednotlivé integrované obvody, a nikoliv drahé osazené celé desky, všechny náhradní díly dostáváme přímo od výrobce, díky čemu je možné výrazně snížit náklady na opravu počítače značky MSI.

Nízká cena. Díky velkému počtu klientů a neustálému vytížení našich zaměstnanců, nabízíme nejdostupnější ceny na opravy počítačů MSI a dalších zařízení.

Provádíme servis a opravy počítačů MSI

Dokončení opravy v ten samý den
Kontrola všech komponentů
Originální díly vysoké kvality