Servis notebooků a počítačů LENOVO

Servisní středisko poskytuje opravy jakéhokoliv zařízení Lenovo. Umíme opravit jakoukoliv závadu vašeho notebooku. Opravna se nachází v Praze (Česká republika). Oprava notebooku v Praze nebude trvat déle než tři dny, často se nám daří opravu provést během jednoho dne. Na obnovu práceschopnosti gadgetů je obvykle potřeba od patnácti minut do dvou hodin.

Záruka. Jsme si natolik jistí kvalitou náhradních dílů a dokonalostí technologie provádění opravárenských operací, že jsme ochotni poskytnout tu nejdelší záruku na opravená zařízení. Záruční doba je závislá na charakteru opravy, druhu použitých dílů a je v rozmezí od šesti měsíců do dvou let.

OPRAVY-NOTEBOOKU-LENOVO-PRAHA-SERVIS

Rychlé a levné opravy LENOVO v Praze

Originální náhradní díly. Používáme výhradně certifikované náhradní díly, které jsou neustále k dispozici na našem skladu. Proto nebudete muset čekat na dodávku náhradních dílů pro provedení opravných prací.

Výborná kvalita. Jakékoliv opravné práce jsou prováděny za použití speciálního vybavení, určeného k tomuto účelu. Po dokončení opravy se provádí závěrečná kontrola práceschopnosti zařízení, proto si můžete být jisti, že jeho funkčnost je stoprocentně obnovena.

Zkušení pracovníci. Naši technici povinně absolvují specializované školení, ukončené zkouškou a certifikací, díky čemu je prakticky vyloučena jakákoli chyba během oprav Lenovo v Praze (Česká republika).

Oprava a výměna vadné nebo prasklé LCD obrazovky notebooku LENOVO

Naší specializací je výměna a oprava vadné nebo prasklé LCD obrazovky v Praze. Oprava obrazovky notebooku je široce nabízená služba v našem servisním centru comfix. Zpravidla přestává LCD displej pracovat v důsledku mechanického poškození nebo v případě proniknutí vlhkosti do obrazovky. Může se také stát, že se na zobrazovací matici objeví vadné pixely nebo pruhy. Servisní středisko comfix opraví Lenovo nebo vymění LCD display počítače na profesionálním vybavení, rychle a kvalitně.

Typické poruchy obrazovek notebooků:
• mechanické poškození LCD obrazovky;
• rozbité podsvícení (slabě rozeznatelné vyobrazení na displeji);
• rozbitý měnič displeje (obrázek je sotva vidět);
• rozbitá smyčka obrazovky (obrázek je, ale s poruchami).

Naše opravna v Praze (Česká republika) provádí opravy jakýchkoliv poruch vašeho zařízení. Jsme připraveni vyměnit vadné díly, reinstalovat software, plně obnovit práceschopnost gadgetu.

Ceny oprav LENOVO

Ve společnosti comfix děláme vše pro to, abychom minimalizovali ceny na servis notebooku Lenovo. Pokud je to možné – vyměňujeme jednotlivé integrované obvody, a nikoliv drahé osazené celé desky, všechny náhradní díly dostáváme přímo od výrobce, díky čemu je možné výrazně snížit náklady na opravu notebooku.

Nízká cena. Díky velkému počtu klientů a neustálému vytížení našich zaměstnanců, nabízíme nejdostupnější ceny na opravy.

Provádíme servis a opravy počítačů LENOVO

Dokončení opravy v ten samý den
Kontrola všech komponentů
Originální díly vysoké kvality